Një tjetër ndarje për Justin Bieber (FOTO)

Sakte.net / e Martë 20 Shtator / 10:31

Justin Bieber dhe Sofia Richie i kanë dhënë fund lidhjes së tyre aq shumë të komentuar, vetëm pas një muaji bashkë.

Sipas “TMZ”, marrëdhënia mes tyre nuk ishte diçka serioze.

Këngëtari 22-vjeçar dhe modelja18-vjeçare nuk janë parë së bashku që prej pushimeve në Meksikë në fund të gushtit.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme