Njëra ndër femrat më të pasura në botë, tejet seksi dhe në formë!

Njëra ndër femrat më të pasura në botë, kaq seksi dhe në formë!

Kylie Jenner edhe njëherë ka ‘goditur’ në rrjetet sociale.

Teksa ka zbuluar se këtë muaj ka bërë një trip me vajza për pushime, ajo edhe njëherë ka treguar se ka një fizik kaq të formësuar.

E bukura e familjes Kardashian është shfaqur me bikini, dhe si gjithmonë duket seksi dhe tërheqëse.

Vlen të përmendim faktin se Kylie është nënë e një vajze pas të cilës duket të jetë shumë e dhënë.

Ndryshe, Kylie fat të mirë duket të ketë edhe në industrinë e kozmetikës, milionat për të thjeshtë janë bërë numër!

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme