Njihuni me familjen e Njomza Rozhaja (FOTO)

Ish mis Kosova Njomza Ruzhaja shquhet për linjat trupore dhe për bukurin e saj shkruan Gazeta Blic

Njomza është shumë aktive rrjetet sociale ku ajo ndan me fansat fotografi të ndryshme.

Së fundmi Njomza ka bërë publike disa fotografi ku ajo prezanton fëmijët e saj, edhe shihen tejet bukur.