Njihuni me gruan e Kim Jongut (Foto)

Shumë pak dihet për jetën private të diktatorit koreanoverior Kim Jong, ndërsa publikimi i fotove familjare konsiderohet ende tabu.

 

Por gjatë inaugurimit të terminalit të ri të aeroportit ndërkombëtar të Piongiangut, Kim Jong është shoqëruar nga funksionarë të partisë dhe bashkëshortja Ro Sol-ju.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme