N’Kosovë Show e bën të qajë Morena Tarakun [Video]

Sakte.net / e Hënë 26 Shtator 2016 / 13:59

Të ftuar të kësaj jave n’Kosovë Show ishin Vehbi Kajtazi dhe Morena Taraku.

Gazetari Vehbi Kajtazi foli në lidhje me publikimin e përgjimeve të ashtuquajtura “Pronto 2”.

Ai tha se tani për tani nuk do të ketë më publikime të pergjimeve, ndërsa shtoi se nuk ka asgjë personale me Adem Grabovcin…

Ndërsa, mysafire e dytë ishte Morena Taraku. Gjatë bisedës Shpetim Desku, i bëri një befasi, duke ftuar talenten e re Venesa Doqin, e cila u bë e famshme n’Kosovë Show. Venesa këndoi këngën e Morenës kushtuar nënës, duke bërë që Morena të qajë…

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme