Noga harron Kristelën, kapet “mat” me të dashurën e re duke u puthur (Video)

Martesa e dështuar e reperit Noga me prezantuesen bjondinë Kristela Gjoka, ka qenë ndër më të komentuarat në media.

 

Nuk ka kaluar shumë kohë prej kur dyshja i dhanë fund martesës së tyre e Noga si duket e ka harruar atë dhe ka gjetur ngushëllim te dikush tjetër, shkruan “Lajmi”.

Së fundmi reperi është kapur “mat” me një zeshkane e “Lajmi.net” ka siguruar një fotografi ekskluzive të tyre ku shihen…