Noizy i rikthehet dueleve në rrugë: Ndeshja do të jetë në Zvicër

Për të gjithë ata që nuk e dinim, reperi i njohur Noiizy, është marrë dikur me boks në rrugë (street fight).

Ai është shprehur se do t’i rikthehet edhe njëherë dueleve të lëna përgjysmë vite më parë.

“Dikur unë e fitova duelin, tani kam menduar ti rikthehem edhe njëherë kësaj ndeshje. Do ta zhvillojmë në Zvicër dhe për këtë duel po interesohen disa menaxherë anglezë, pasi nga aty unë e kam filluar (street fight) duelin në rrugë”, u shpreh Noizy.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme