Noizy: Kam më shumë ndikim te fansat se sa Enca

Reperi shqiptar, Noizy, ka folur për shumë gjëra në Zonë e Lirë.

Ai u pyet nëse Mbreti apo Mbretëresha ka më shumë pushtet mbi fansat, në një pyetje që ndërlidhë atë me Encën për shkak të këngës së tyre të përbashkët të kësaj vere.

Noizy nuk hezitoi të përgjigjet, duke thënë se ai ka më shumë ndikim.

Noizy dihet se është lider i grupit OTR dhe beson se ka fuqi më të madhe se edhe vet Enca.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme