Noizy “merr hak”, vë në lojë Ermal Mamaqin (Video)

E mërkurë, 09 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Ndër postimet e fundit të Ermal Mamaqit ishte edhe një video me Noizyn gjë që linte të kuptohej se reperi mund të jetë i ftuari i tij i radhës në emisionin “Xing”.

Në video shfaqen moderatori dhe reperi në makinë ku ndërsa dëgjojnë në sfond këngën  e fundit të tij “MidisTirone”,  Mamaqi del në origjinë dhe e tremb keqazi Noizyn.

Por ky i fundit nuk e ka lënë me kaq. Ai  i është përgjigjur me një tjeter video ku ka arritur të vërë në lojë Ermalin dhe shokët.

Përmes një rrengu, i ka bërë ata të mendojnë se i është prishur makina duke i detyruar kështu që ta shtyjnë.

Pas kësaj, me siguri që Ermali do ta mendojë dy herë përpara se ta trembë Noizyn.