Noizy publikon “Midis Tirone”, nis “lufta virtuale” me Stresin (Video)

E hënë, 07 Nentor 2016  – Sakte.net  /

Ashtu siç kishte paralajmëruar prej kohësh reperi Noizy ka publikuar klipin e tij më të fundit. “Midis Tirone”.

 

I sjellë në stilin e tij duket se klipi menjëherë të pëlqehet nga ndjekësit dhe fansat e reperit duke nisur të dëgjohet menjëherë. Kujtojmë që vetëm disa orë më parë edhe reperi Stresi ka publikuar klipin e tij të  më të fundit “E boj temën”. Cili do t’a fitojë “luftën” virtuale për klikime? /Gazeta Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme