Nokaut më të shpejtë si ky nuk keni parë (VIDEO)

Në Kinë janë mbajtur Artet Marciale Mikse apo MMA, që me siguri do të hyjë në histori.

Aktorët ishin Ibrahim Kalimov dhe Baktiar Baratov, transmeton TetovaSot.

Fundi i keq dhe josportiv ishte shumë i shpejtë, saqë përfundoi lufta me nokaut.

Barotov e sulmoi shpejt pasi ra gongu, dhe shihni si e përjetoi i befasuar Kalimov.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme