Nora Isftrefi nuk e ka më favorite AAK’në: Kjo është partia që po përkrahë (FOTO)

Për këngëtaren Nora Istrefi u shkrua para disa dite se po përkrahë publikisht partinë e Ramush Haradinaj, Aleancën e Ardhmërinë e Kosovës, por kjo del të jetë krejt ndryshe.


Por kjo del të jetë e kundërta sepse Nora ka postuar një fotografi në InstaStory në të cilën shihet së bashku me Eliza Hoxhën, kandidate kjo nga radhët e PDK’së. Nora kishtë shkruar edhte numrat me të cilat duhet votuar PDK’ja dhe Eliza Hoxha.

Pas ndarjes nga Roberti, duket se Nora ka vendosur të ndërroj edhe partinë politike që përkrahë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme