Nora Istrefi sërish merr vëmendjen me veshjen e saj, duket si loçk

Nora merr poza të nxheta.

Nora Istrefi është një prej kënëgtareve më shumë stil.

Së fudmi, në Instagram po qëndron mjaftë aktive në rrjetet sociale me postime të ndryshme nga përditshmëria e saj, shkruan Kosovarja.

Nora ka ndarë disa imazhe e veshur dhe e rregulluar në mënyrën më mirë.

Dukej mjaftë tërheëse me si në dukjë ashtu edhe me poza.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme