Nuk do besoni dhuratën e Erës për motrën (Foto)

Motra e këngëtareve Era dhe Nora Istrefi, Nita sot feston ditëlindjen.

 

Në këtë ditë të veçantë, fatkeqsisht shkaku i angazhimeve familja nuk ka bëhet bashkë por edhe në distancë befasitë nuk kanë munguar.

Përmes rrjeteve sociale, Era duke shprehur keqardhjen mbi faktin se nuk ka mundur të jetë në Londër, ka zbuluar dhuratën.

Nuk janë rroba, varëse apo diçka të ngjajshme mirëpo para!

Po, para! Era ka menduar disa bankënota 500-she nën pretekstin se në Prishtinë nuk ka dyqane veshjesh të mira mjaftueshëm. /Prive.al

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme