Nuk do ta besoni çfarë po bën Barcelona për Di Marian

Barcelona e dëshiron transferimin e Angel Di Maria në këtë verë.

Mund të ju duket si laj i pabesueshëm, por skuadra katalonase po e dëshiron transferimin e mesfushorit të PSG-s në afatin e verës.

Adre Gomes ka dështuar ta tregoj veten në sezonin e tij të parë, Andres Iniesta është në perëndim të karrierës dhe Arda Turan do të shitet për një shumë të majme në Kinë, kështu Di Maria mund të jetë mesfushori i përsosur për Barcelonën, transmeton ORAinfo nga Mundo Deportivo.

Siç e dimë argjentinasi ishte pjesë e Real Madridit, por që u larguar pas dy sezonesh në drejtim të Manchester United e që as atje nuk tregoj formë të mirë duke u transferuar tek PSG

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme