Nuk do ta besoni sa paguhet një aktor tek seriali “O sa mirë”

Seriali “O sa mirë” është një prej serialeve më të shikuara në trojet shqiptare.

Pjesë e këtij seriali janë edhe disa nga aktorët më të mirë që ka Kosova, Shqipëria Maqedonia, Presheva, Mali i Zi dhe Diaspora shkruan GazetaBlic.com

Sipas një burimi të rezervuar që ka GazetaBlic.com brenda për brenda grupit të aktorëve një aktor i këtij seriali paguhet 250 euro për një episod që aktron.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme