Nuk do ta besoni sa vjeçe është Elvana Gjata

Ajo njuhet për numrin e madh të hiteve dhe këngëve që ia di i madh e i vogël.

Elvana Gjata, të premten ka mbushur plot 30-të vjet por ajo gjithmonë po e ruan freksinë rinore.

Së fundmi ajo në bashkëpunim me reperët kosovarë Capital T DHE 2Po2, ka lansuar këngën Lejla që në pesë muaj ka arritur të mbledhë mbi 22 milionë klikime në You Tube.