Nuk do ta besoni si ishte veshur Armina Mevlani në mbrëmjen e maturës…(FOTO)

Blogerja e njohur shqiptare, Armina Mevlani u është kthyer pas kujtimeve të vjetra.

Armina ka postuar në InstaStory një foto nga mbrëmja e maturës. Nga fotoja duket një fustan i thjeshtë dhe çanta e saj.

Është e çuditshme për ndjekësit e saj ta shohin Arminën të veshur kështu pasi ajo gjithmonë është paraqitur e rafinuar dhe shumë moderne.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme