Nuk ndalet Bayerni, shënon edhe Robbeni (Video)

Bayern Munich ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Wolsfburg dhe është pak minuta larg titullit të pestë me radhë në Bundesliga. Për 4:0 shënoi Arjen Robben.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme