Oprah Winfrey mohon martesën me Stedman Graham

Pas disa thashethemeve që kanë qarkulluar kohën e fundit, Oprah Winfrey, ka mohuar se ajo po martohet me Stedman Graham.

“Kjo nuk është e vërtetë “, ka shkruar ajo në Twitter, transmeton Klan Kosova.

Oprah dhe Stedman, janë në lidhje që nga viti 1986, por nuk e kanë në plan të martohen.

Pas 30 vjet së bashku, çifti ende po e mbanë romancën e gjallë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme