Orari i Kosovës dhe Shqipërisë në ndeshjet parakualifikuese për Botëror

Është publikuar orari i ndeshjeve parakualifikuese të Kosovës dhe Shqipërisë në basketboll për botërorin “Kina 2019.

Kosova në Grupin C ka përballë Maqedoninë dhe Estoninë, transmeton Koha.net.

Ky është orari i Kosovës:

2 Gusht, Kosovë – Maqedoni (20:15)

9 Gusht, Estoni – Kosovë (17:30)

12 Gusht, Maqedoni – Kosovë (20:30)

19 Gusht, Kosovë – Estonia (20:15)

Kurse Shqipëria në Gurpin B përballet me Austrinë dhe Holandën, dhe luan në këtë orar:

2 Gusht, Shqipëri – Austri

9 Gusht, Holandë – Shqipëri

12 Gusht, Austri – Shqipëri

19 Gusht, Shqipëri – Holandë

© KOHA.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme