Orhanit të “Kafenesë” diçka nuk i shkon përshtati (FOTO)

Aktori Fatmir Spahiu për publikun e gjerë i njohur u bë me rolin e Orhanit në serialin ‘Kafeneja Jonë’. Ai përpos sukseseve në karrierë është edhe aktive në rrjetet sociale përcjell Gazeta Blic

Aktori ka publikuar një fotografi ku në atë foto i ka hedhur edhe një mbishkrim:Une dhe Kitara, dy gjera qe nuk shkojne me njera tjetren… foto credits