Oriola Marashi i ‘fut’ flakën Instagramit me fotografitë e fundit

Modelja Oriola Marashi, shquhet të jetë një nga ato modelet që me çdo kusht tërheq vëmendjen mediatike.


23-vjeçarja ka arritur t’u bëjë përshtypje kompanive të ndryshme në Shqipëri e vende të ndryshme të botës, të cilat e paguajnë për postimet në këmbim të reklamës që ajo u bën veshjeve apo produkteve të tyre.

Së fundmi ajo ka bashkëpunuar me një dizejnatore nga Prizreni për të cilën ajo është shumë e kënaqur.

“Kjo fotografi ka thyer internetin. Fotografitë nga Juxhin Kurti, kreacionet e Lena Berishës dhe unë janë kombinimi më i mirë, e dua punën time, çdo fustan që vesh.. e bëj me pasion”, ka shkruar Oriola në profilin e saj në Instagram.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme