Pa pikë grimi, kështu duket fytyra e vërtetë e Sheilës

Sheila Haxhiu, është një emër tashmë i njohur për publikun.

Ani pse ka kohë që është pjesë e skenës muzikore, ajo është njohur si banore në shtëpinë e Big Brother Albania Vip, shkruan ORAinfo.

Sheila, nuk qëndroi edhe shumë gjatë në shtëpi, por që la gjurmë dhe është pëlqyer nga audienca i gjerë.

Tani, Sheila po i shijon ditët e saj jashtë, larg nga vëmendja dhe syri i shumë kamerave.

Në një foto ajo është parë pa pikë grimi duke shijuar ditën e mirë./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme