Pamje të rralla nga dasma e Lolës dhe Dautit, vëmendja tek velloja e nusës

Vajza e moderatorit të famshëm, Mustafë Muçaj, Lola, pasoi rrugën e tij në këtë profesion.

Ajo ishte ndër fytyrat më të bukura të ekranit, por sot nuk shihet më në këtë drejtim, përcjell Oravip.

E martuar me vëllain e kryeministrit të tanishëm dhe deputetin, Daut Haradinaj, Lola më shumë po komentohet në cilësinë e gruas së politikanit.

Pamjet e rralla nga dasma e tyre ende qarkullojnë nëpër Internet dhe shumë nga ata që e njohin çiftin do të donin të dinin për pamjen e tyre si nuse e dhëndërr.

Lola si gjithmonë duket mahnitëse në vellon e saj të bukur, por Dauti nuk njihet me këtë pamje.

Për më shumë shikoni çiftin në ditën e martesës së tyre./ORAvip/