Pamjet e para nga videoklipi i Norës dhe Gjikos

Nora Istrefi dhe reperi Gjiko po sjellin bashkëpunim

Duetet po vazhdojnë të jenë trend i kësaj vere në industrinë muzikore

Kësaj radhe, Nora Istrefi dhe Gjiko kanë mbledhur forcat për të sjellë bashkëpunimin e parë midis tyre, shkruan rtv21.tv

Produksioni REDBOXEnt, ka publikuar një fotografi përmes së cilës bëri të ditur se kënga do të lansohet shumë shpejtë. Nga fotografia mund të shihni një skenë të videoklipit e cila duket të jetë xhiruar në një hotel. Nora dhe Gjiko janë veshur të dy me të zeza.

Ndryshe, kujtojmë se Nora së fundmi solli këngën “Ska Inatë” në bashkëpunim me Robertin ndërsa kënga e fundit nga Gjiko është “Faje” në bashkëpunim me Skerdin./21Media

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme