Para dhe pas 25 vitesh, Mihria me stil të njejtë! (Foto)

Mihrije Braha është një nga emrat më të përfolur në skenën muzikore si për nga ana profesionale, por më tepër kur bëhet fjalë për linjat dhe fizikun e saj që nuk lejon të tregojë moshën e saj reale, shkruan ORAinfo

Rrjetet sociale janë pjesë e pandashme e përditshmërisë së saj, me c’rast ajo ndan foto personale me fansat e saj, njejtë sic ka vepruar dhe së fundi.

“Para dhe pas 25 vitesh”, është përshkrimi që këngëtarja i ka lënë fotos ku shihet me një pamje më ndryshe, por në fizikun e saj duket se nuk ka as edhe një ndryshim./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme