“Pare si Thaçi, Pare si Rama” kënga e re nga Bulnt & Real

DJ Blunt dhe reperi Real 1 kanë publikuar këngën e tyre më të re.

Ajo është titulluar në bazë të dy politikanëve shqiptarë, Hashim Thaçit dhe Edi Ramës, transmeton Koha.net.

“Pare si Thaçi, Pare si Rama”, është kënga që është sjell me videoklip, të cilin e ka punuar Imagine Films.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme