Pas dështimit me Galaxy Note 7, Samsung lanson Galaxy On Nxt

E premte, 21 Tetor 2016  –  Sakte.net

Pas shuarjes së Galaxy Note 7, një telefon i ri nga Samsung pritet të gjej ngritje në treg shumë shpejt.

Gjiganti elektronik ka lëshuar disa informata në Tëitter për telefonin Galaxy të ardhshëm, që do të quhet Galaxy On Nxt.

Samsung në Indi ka shfaqur edhe disa video duke treguar specifikat e pajisjes dhe duke zbuluar se telefoni do të ketë trup metalik, procesorin tetë bërthamësh dhe dizajn të ri dhe modern.

On Nxt pritet të lansohet sot në Indi përmes Flipkart. Në këtë mënyrë, telefoni do të ketë debutimin një muaj pas lansimit të Galaxy On8.

Për të kuptuar më shumë rreth kësaj pajisje mund të shikoni videon e mëposhtme.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme