Pas ndarjes nga Blero, Afron bënë këtë ndërhyrje në fytyrë

Ka disa ditë që në media është përfolur se Blero dhe Afrona janë ndarë.

Kjo pasi dyshja kanë larguar fotografitë e përbashkëta në Instagram, ndërsa burime pranë çiftit kanë thënë se dyshja kanë një krisje në raportin e tyre.

Për këto lajme deri më tani nuk ka pasur reagime as nga Blero, por as edhe nga Afrona rreth lajmeve.

Teksa të gjithë po flasin për të, ajo është shfaqur duke bërë trajtime estetike në qendrën e saj të hapur rishtazi, “Grace Aesthetics”.

Ajo nuk ka dhënë ndonjë koment prapë, ndërsa është parë duke bërë ndërhyrje në fytyrën e saj.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme