Pas skandalit në Ligën e Kampionëve, Aytekin ka bërë diçka të pabesueshme dje në Bundesligë

Pas gjykimit kontravers të ndeshjes Barcelona-PSG në Ligën e Kampionëve, Deniz Aytekin ka referuar në Bundesligë në fundjavë.

Aytekin ka bërë një tjetër gjykim që ka ngjallur spekulime, në ndeshjen Hamburg-Borussia Monchengladbach.

Ai ka  anuluar plot tre gola të skuadrës vendëse, të cilët u shënuan nga Ud (28′), Holtbi (35′) dhe Papadopulos (64′), përcjellë “lajmi.net”.

Gjithsesi, në fund Hamburgu fitoi me rezultat të ngushtë, 2:1.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme