Pasi Albatriti u ‘nda’ nga ajo, ja çfarë bën Egzona (Foto)

Çifti simpatik, Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona, pak kohë ka mbetur derisa të përjetojnë ndjenjën më të bukur, të të bërit prindër.

 

Së fundmi Albatriti në profilin e tij në Instastory ka publikuar disa fotografi ku shihet se së bashku më motrën e babin e tij kanë shkuar në Shqipëri, transmeton Gazeta Express.

Ndërkohë Egzona e cila është në muajt e fundit të shtatzënisë, ka postuar një video në Instatory ku duket shumë e bukur./Gazeta Express/