“People’s choice”, Tom Hanks shpallet aktori më i mirë

Tom Hanks ka pranuar çmimin si aktori më i mirë gjatë ceremonisë së “People’s Choice Aëards” mbrëmjen e së mërkurës në Los Angelos.

Edhe pse kanë kaluar 37 vjet që kur aktori është shfaqur për herë të parë në ekran, ai ende falënderon fansat nga e gjithë bota që filmat e tij ende u pëlqejnë.

“Kur bën filma e pyet veten nëse i sheh ndokush. Nëse do i interesoj dikujt. Ky është një nder i veçantë. Unë e dua shumë punën time dhe lë gjithmonë një pjesë timen në ekran”, u shpreh ylli i Forrest Gump kur pranoi çmimin.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme