Performanca e parë private e Bleonës për Donald Trump! (Foto)

Bleona Qereti nuk ka të ndalur, tash madje po merr pjesë edhe në ndejë private të presidentit Trump.

Ajo ka kohë që ka filluar karrierën e saj jashtë vendit dhe kjo si duket po e bën të ndihet edhe më e fuqishme, sidomos sot kur në ndejën e lartëpërmendur do të mbajë koncert, shkruan lajmi.net

Para pak orësh thuhet se këngëtarja shqiptare ka performuar për Donald Trump të cilin e ka uruar edhe njëherë publikisht nëpërmjet një fotografie përkah së cilës ka treguar edhe për ndejën.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme