Përgjaket këngëtari shqiptar, Kastro Zizo rrëfen ngjarjen makabre (Foto)

Një pamje jo pak shqetësuese ka prezantuar për ndjekësit e tij Klevis Bega, alias Kastro Zizo i cili me sa duket, nuk është i bindur as vetë se si ka përfunduar me fytyrë të gjakosur.

Vetë këngëtari ka dhënë dy versione për ngjarjen, duke lënë pikëpyetje për të vërtetën.

Lexoni shpjegimet e tij dhe nuk jeni të detyruar të besoni njërin nga të dy, pasi një version i tretë mund të jetë “i vërteti” shpjegim për këtë pamje makabre të Kastros.

kastro

“LIFE OF K-i

1. Pasi dola nga shtepia per te pire nje birre diku pas ores 21pm rruges ndieja sy qe me vezhgonin…ktheja koken shpesh se me ngjante sikur po me ndiqnin..asgje! Vetem drite-hije neper rruget e ish bllokut…tek tuk ndonje e qeshur, ndonje makine “te fortish” dhe une duke ecur me cigaren time.
– Kastro…
Kthej koken…
Bang, bang…dhe une ne toke!
– Mos u merr me politike, ka kush merret! Kto ishin fjalet e fundit te dy djemve qe me vrap renden drejt territ…

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme