Pitt refuzon të nënshkruaj divorcin nga Jolie

E premte, 21 Tetor 2016  –  Sakte.net

U përfol mjaft shumë çifti Pitt dhe Joli por ja që tani aktori ka vendosur që për hir të fëmijëve të tij të mos nënshkruajë kërkesën për divorc nga Jolie.

Sipas raportimit të ‘TMZ’ aktori nuk do të pranoi këtë terkes pasi sipas Pitt kjo do të jetë një traum psikologjike për fëmijët e tyre, transmeton IndeksOnline.

Gjithashtu thuhet së  dëshira e tij është që të dy të kenë kujdestarin e përbashkët për fëmijët, kjo mund të jetë edhe një nga arsyet që aktori 52 vjeçar nuk dëshiron ti nënshkruaj dokumentet e divorcit nga Jolie. /IndeksOnline/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme