Premierë: Emisioni i plotë “Përrallë me Tupan” (Video)

Këtë javë në emisionin “Përallë me Tupan” nën udhëheqjen e shoëmen-it Valon Maloku, përveç humorit ka edhe shumë të ftuar interesantë. Mysafirë në këtë emision ishin Robert Berisha, Genc…

Këtë javë në emisionin “Përallë me Tupan” nën udhëheqjen e shoëmen-it Valon Maloku, përveç humorit ka edhe shumë të ftuar interesantë.

Mysafirë në këtë emision ishin Robert Berisha, Genc Prelvukaj dhe Ana Mehmetaj.

Humor dhe shumë të qeshura do të ju sjellin aktorët e dikurshëm të Përrallës si: Shpëtim Desku në rolin e Molerit (Rrfor), Valire Haxhijaj Zeneli (Shaci), Besart Zeneli (Rrfor), Simon Tanushi (Mikel Polici), Flutura Gashi (Jalldezi), Faton Kqiku (Gulla), dhe Blerim Zeneli (Kalemi dhe Mixha).

Ndiqni të enjten nga ora 20:30 në televizionin First Channel, emisionin “Përrallë me Tupan” me Vala Mala Show.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme