Prilli i “çmendur”, sjellë 30 përplasje të mëdha në futboll (FOTO)

Muaji prill do të jetë muaji i futbollit.

Të gjitha planet që keni për këtë muaj anuloni, për t’iu përkushtuar spektaklit futbollistik.

Muaji prill ka rezervuar për futbolldashësit hiq më pak se 30 ndeshje derbi, aq sa ditë ka edhe ky muaj.

Sigurisht që ndeshjet më të mëdha janë ato të Ligës së Kampionëve, dhe ‘El Classico’ mes Real Madridi dhe Barcelonës, pa harruar edhe derbin mes Interit dhe Milanit./Lajmi.net/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme