Princi Harry shfaqet dorë për dore me të dashurën (FOTO)

Prince Harry dhe e dashura e tij, Meghan Markle janë parë në rrugët e Londrës të kapur për dore.

Harry u fotografua të mërkurën në një darkë romantike me aktoren amerikane.

Ata janë ndër çiftet më të përfolura të shoubizit, por asnjëherë nuk u bë e mundur që të fotografohen bashkë, transmeton arbresh.info

Mbrëmjen e kaluar, ata janë kapur derisa po dilnin dorë për dore nga një restorant ku kishin darkuar së bashku.

Për më shumë shikoni foton më poshtë /Arbresh.info

16558358_1110457025743580_1885961039_n