Prishtina mëson kundërshtarin në Ligën e Kampionëve

Sigal Prishtina ka mësuar kundërshtarin në raundin e parë të kualifikimeve për Ligën e Kampionëve në basketboll.

Kampioni i Kosovës do të udhëtojë në Bjellorusi për t’u përballur me Tcmoki Minsk.

Ndeshjet do të zhvillohen më 19 dhe 21 shtator. Tetë fituesit e Raundit të parë do të kualifikohen për Raundin e dytë.

© KOHA

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme