Pritje dhe koncert festiv për boksierin Erzen Rrustemi

Nën përkujdesjen e kryetarit të Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, sot organizohet pritje speciale për boksierin Erzen Rrustemi, kampion i botës në peshat e rënda, i ligës profesionale, WBF.

Pritja organizohet në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës “Adem Jashari”, ku Rrustemi dhe Haziri mbajnë konferencë për media.

Kurse në mbrëmje Sheshin “Agim Ramadani” në Gjilan mbahet koncert festiv me moton “Mirë se vjen kampion”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme