Prodhohet ilaçi është më i fuqishëm se viagra, ja çfarë shkakton

Quhet “Chemsex” dhe është medikamenti më i fundit që ju ndihmon të bëni seks për disa orë me radhë, pa u ndalim.

“Chemsex”, i prodhuar në Britani është stimulant shumë i fortë por si çdo drogë tjetër ka efektet e tij anësore.

Përdorimi i tepërt i tij do t’ju shkaktonte çrregullime në tru.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme