Prova të reja që tregojnë se Hamilton dhe Rita Ora janë bashkë…

Pavarësisht zhgënjimit nga gara e fundit e këtij sezoni në Formula 1, ku edhe pse doli në vend të parë, nuk u shpall kampion, duket se Lewis Hamilton ka triumfuar në çështjet e zemrës. Piloti gjithnjë është mbajtur si një “donzhuan”, ama këtë herë, sipas mediave të huaja ka goditur në shenjë; Ai dhe Rita Ora janë bashkë?

rita-ora-lewis-hamilton-main

Hamilton dhe bukuroshja shqiptare njihen dhe frekuentohen prej kohësh, madje fundjavën që lamë pas ajo ishte prezente në bokset e Mercedes për të bërë tifo për të preferuarin e saj, ama shumë njerëzve u ka humbur një detaj mjaft interesant, infomon blitz.

5ddc52628b3abebd4ab4b66ad531e9d5_XL

Këngëtarja është parë të flasë në një mënyrë shumë të afërt me mamanë e britanikut, që të jep përshtypjen e një marrëdhënieje familjare.

Të jetë ky treguesi që konfirmon se piloti dhe Rita janë të lidhur bashkë?

Ende nuk mund ta themi me 100% siguri, por gjërat janë shumë të dukshme.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme