PSG – Club Brugge, formacionet zyrtare

Formacionet zyrtare: PSG – Club Brugge.

Sonte (e martë), PSG do zhvillojë ndeshjen e fundit në kuadër të fazës grupore për Ligën e Kampionëve ndaj Club Brugge.

“Parisienët” kanë siguruar kualifikimin si pozitë e dytë, andaj vetëm do mundohen ta mbyllin me rezultat pozitiv këtë ‘aventurë’ grupore, shkruan lajmi.

Ndërsa, Club Brugge renditët e fundit në tabelë dhe më një befasi ndaj PSG-së dhe që RB Leipzig të dështoi të fitojë pikë ndaj Man Cityt, atëherë do kualifikoheshin në Ligën e Evropës.

Formacionet zyrtare:

PSG: Donnaruma; Hakimi, Marquinhos, Diallo, Mendes; Verratti, Gueye, Wijnaldum; Di Maria, Mbappe, Messi

Club Brugge: Mignolet; Balanta, Nsoki, Hendry, Lang, Ricca, Vanaken, Rits, Mata, De Kaetelaere, Sandra

Ndeshja nis në ora 18:45.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme