PSG dëshiron huazimin e Sturridge

Paris Saint Germain është të gatshëm të lëviz për Daniel Sturridge.

Gjiganti francez dëshiron sulmuesin anglez në formë të huazimit, pasi ka bërë vetëm 14 paraqitje në këtë sezon dhe nuk janë ende të bindur.

27-vjeçari do të shqyrtojë ofertat në fund të sezonit pasi për atë kanë shprehur interesim edhe shumë skuadra tjera të mëdha, e fundit ishte ajo nga Milani.

Kartoni i Sturridge është rreth 30 milionë funte.

Trajneri Jurgen Klopp nuk dëshiron ai që largohet, por ish-ylli i Chelseat nuk është aspak i kënaqur me trajtimin dhe minutat e pakët. /Telegrafi/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme