PSG ofron milionat për yllin e Man Utd

Paris Saint-Germain, thuhet se po përgatitet të vendosë në tryezë një kontratë afatgjatë fitimprurëse për sulmuesin e Manchester United, Marcus Rashford.

Kampionët francezë thuhet se janë takuar me vëllain dhe agjentin e anglezit, Dwaine Rashford, në fillim të këtij muaji për të diskutuar një kalim të mundshëm në Paris, përcjell ORAinfo.

PSG është e vendosur të sjellë një tjetër sulmues në klub para përfundimit të afatit kalimtar të verës dhe kuptohet se ata e kanë identifikuar Rashfordin si objektivin e tyre kryesor. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme