Publikohen pesë emrat e dytë për “Topin e Artë”

Janë zbuluar edhe pesë kandidatët e radhës për “Topin e Artë”.

Bëhet fjalë për Kevin De Bruyne, Gonzalo Higuain, Paulo Dybala, Diego Godin dhe Antoine Griezmann.

Paraprakisht, në garë janë futur Gareth Bale, Cristiano Ronaldo, Gianluigi Buffon, Pierre-Emerick Aubameyang dhe Sergio Aguero, përcjellë “Lajmi.net”.

Gjatë ditës do të publikohen edhe 20 kandidatët tjerë, deri në kompletimin e 30 garuesve.