Pushimet e “vona” seksi të Kristin Prengaj (Foto)

Sakte.net / e Hënë 19 Shtator / 11:26

Modelja seksi Kristin Prengaj duket se nuk është mjaftuar me pushimet gjatë sezonit veror.

Modelja seksi Kristin Prengaj duket se nuk është mjaftuar me pushimet gjatë sezonit veror. E shohim bukuroshen teksa pozon më seksi se kurrë me bikini në Kroaci. Ajo shfaqet buzë pishine dhe si gjithnjë ka arritur të tërheqë vëmendjen tek ajo./Gazeta Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme