Radha për duelin mes vëllezërve Pogba (Video)

Kundërshtari Manchester Unitedit në 1/16 të Ligën së Evropës do të jetë Saint Etienne.

Me këtë rast do të shikojmë një përballje të vëllezërve Pogba.

Paul Pogba i Djajve të Kuq do të luajë ndaj Florentin Pogba të Les Verts.

Pozita e Florentin është mbrojtës dhe është 26-vjeçar.