“Ramush Haradinaj” bëhet baba, i lind vajzë (Foto)

E shtune, 05 Nentor 2016 –  Sakte.net  /

Aktori i cili u bë i njohur në shoun e përndjekur “Portokalli”, me rolin e Ramush Haradinajt, sot u bë baba, shkruan revista “Kosovarja”.

 

Përmes llogarisë së tij në “Facebook”, ai ka ndarë gëzimin e tij me ndjekësit me rastin e lindjes së vajzës, të cilën e ka quajtur Kejsi.

Me rastin e këtij gëzimi, ai ka një falënderim të madh për Zotin dhe bashkëshorten e tij Klodianen, dedikim të cilin mund ta lexoni në foton më poshtë.